Urunk megkeresztelkedése

 

URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE

2018. Január 7. Vasárnap.     liturgikus szín: fehér       I. Zsoltárhét  

Megjelent az új 2018-es INTENCIÓS KÖNYV, a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.

1. „EGY JÓ DISZNÓTOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ címmel invitálok mindenkit 2018. Január 13-án, szombaton a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára, élményekben és hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra. A program reggel fél 7-kor, kezdődik. A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyat ne hagyjuk otthon. Sütemény és pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.

2. KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL: 2017. Január 26. péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejáratánál a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

3. KATEKUMENÁTUS: Várjuk azoknak a fiataloknak és felnőtteknek a jelentkezését a plébánián, akik nem részesültek a keresztség eukarisztia és bérmálás szentségében. Január és február hónapokban heti két alkalommal hétfőn és kedden délután 5-6-órig, hitoktatásban és szentségek felvételének felkészítésében lehet részt venni.

H E T I     M I S E S Z Á N D É K O K

6. SZOMBAT VÍZKERESZT Főünnep. 18˚˚ Elhunyt József Édesapáért
7. URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE

I. Zsoltárhét

9˚˚

11˚˚

18˚˚

Elhunyt Magdolna

Elhunyt Édesapa lelki üdvéért

Elhunyt József Édesapáért

8. HÉTFŐ Köznap, a polgári év kezdetén. 7˚˚ Elhunyt Erzsébet Édesanya Nagyszülőért
9. KEDD Köznap, az évközi 1. vasárnap miseszövege. 7˚˚ Elhunyt Szülőkért és Nagyszülőkért
10. SZERDA Köznap, a betegekért. 7˚˚ Elhunyt Szülőkért
11. CSÜTÖRTÖK Köznap, a fogságban szenvedőkért. 7˚˚
12. PÉNTEK Köznap, a családtagokért és jó barátokért. 7˚˚ Elhunyt Mária
13. SZOMBAT Köznap, Szent Hiláriusz (Vidor) püspök és egyháztanító. e 18˚˚ Elhunyt Szülőkért és Elhunyt Istvánért
14. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

 

9˚˚

11˚˚

18˚˚

Elhunyt Szülőkért, †Erzsébet és †Vince

Elhunyt †Annamária †Szilvia és †Géza

Pro Populo

Comments are closed.