URUNK MEGJELENÉSE, VÍZKERESZT

URUNK MEGJELENÉSE, VÍZKERESZT Főünnepe

1. Január 6. Vasárnap              liturgikus szín: fehér                       IV. Zsoltárhét

1. Megjelent az új 2019-es INTENCIOS KÖNYV a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.
  2. .„EGY JÓ DISZNÓ TOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ címmel invitálok mindenkit 2019. Január 12-én, szombaton a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára, élményekben és hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra. A program reggel fél 7-kor, kezdődik. A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyt ne hagyjuk otthon. Sütemény pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.
  3. KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL: Február 1. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H  E  T  I  M  I  S  E  S  Z  Á  N  D  É  K  O  K

5. SZOMBAT Köznap, vízkereszt után.

18˚˚ Elhunyt Szülőkért, †József és †Irma
6. VASÁRNAP URUNK MEGJELENÉSE (Vízkereszt), Ünnep 9˚˚

Elhunyt Ferenc és elhunyt Anna

Elhunyt Magdolna