Szentségimádási lánc a világ körül

Kedves Testvérem!

“Én vagyok az Alfa és az Omega” – Szentségimádási lánc a világ körül

Képtalálat a következőre: „szentségimádás Regina Mundi”

Jézus Krisztus a kezdet és a vég, az Alfa és az Omega, a világmindenség Királya, aki jelen van az Oltáriszentségben. Őt fogjuk dicsőíteni az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson 2020-ban Budapesten. Erre az ünnepre készülve, idén november 24-én, Krisztus Király előestéjén ismét világméretű szentségimádásra hívunk mindenkit. Egy éve harmincezren imádkoztunk 18 országban, 840 helyszínen.

Ha Jézus a Te Királyod is, akkor tarts velünk! Segíts a szentségimádás létrejöttében a plébániádon, közösségedben, és jelentkezz a corpusdomini.iec2020.hu oldalon, vagy csatlakozz ugyanitt egy helyszínhez. Bízunk benne, hogy veled együtt idén még többen fogjuk együtt imádni a világmindenség Királyát, Jézust.

A helyi közösségünkkel mi is összegyűlünk, hogy Krisztust együtt imádjuk.

Helyszín: Regina Mundi Plébánia Templom
Magyarország 8200 Veszprém, Iskola u. 5.

Szervező közösség: Regina Mundi Plébánia Veszprém

Gyere, tarts velünk Te is, és jelentkezz!

A jelentkezési lap kitöltésekor kérlek ne felejtsd el jelezni, ha fel szeretnél iratkozni a NEK 2020 hírlevélre, melynek segítségével folyamatosan tájékozódhatsz arról, hogyan halad a 2020-as esemény előkészítése, és első kézből értesülhetsz programokról, bekapcsolódási lehetőségekről.

Várunk november 24-én!

Szeretettel,