SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

1. december 29. liturgikus szín: fehér  I. zsoltárhét

Hirdetés: December 31-én: Kedden, este 6 órakor év végi egyházközségi beszámoló és hálaadó, szentmisét tartunk az év minden kegyelmeiért,

reggel 7 órakor nincs szentmise.

HIVATALI SZÜNET A PLÉBÁNIÁN.

1. január 1. Szerdán Szűz Mária Isten Anyja főünnepén vasárnapi miserendet tartunk

9 órakor, 11 órakor, és este 18 órakor.

HIVATALI SZÜNET A PLÉBÁNIÁN.

ELSŐ HÉT: Csütörtökön este 6 órakor szentségimádást tartunk. Pénteken reggel a 7 órás szentmise előtt gyónási lehetőség az elsőpéntekesek számára.

Megjelent az új 2020-es INTENCIÓS KÖNYV a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.

„EGY JÓ DISZNÓTOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ Címmel invitálok mindenkit 2020. január 11-én, szombaton a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára, élményekben és hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra. A program reggel 7-kor, kezdődik. A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyt ne hagyjuk otthon. Sütemény pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.

KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL: 2020. február 14. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H E T I M I S E S Z Á N D É K O K

28. SZOMBAT Kaníziusz Szent Péter áldozópap és egyháztanító. e 18˚˚ élő és elhunyt Családtagokért
29. DECEMBER

SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA