SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

 

SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA           

  1. December 30. liturgikus szín: fehér                         IV. Zsoltárhét

 

H I R D E T É S:

  1. Megjelent az új 2019-es INTENCIOS KÖNYV. A sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.
  1. december 31. Hétfő este 18 órakor van szentmise, aminek keretében elvégezzük az év végi hálaadást, és felolvassuk az éves egyházközségi beszámolót.

    HIVATALI SZÜNET A PLÉBÁNIÁN.

  1. január 1. Kedd Szűz Mária Isten Anyja főünnepén 9 órakor, 11 órakor, valamint este 18 órakor tartunk szentmisét.

    HIVATALI SZÜNET A PLÉBÁNIÁN.

  1. ELSŐ HÉT: szerdán reggel 7 órakor a rózsafüzér társulat szentmiséje és titokcsere lesz. Csütörtökön este 6 órakor szentségimádást tartunk. Pénteken reggel a 7 órás szentmise előtt gyónási lehetőség az elsőpéntekesek számára.
  2. A JERUZSÁLEM- hegyi Barti Kör a Veszprémi Kaleidoszkóp sorozat 4. Jeruzsálem hegyet bemutató kötetét újra kiadja, várják az érdeklődőket a sekrestyében. Előjegyzési ívre lehet iratkozni, kötet ára: 3.500 Ft.
  3. „EGY JÓ DISZNÓ TOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ címmel invitálok mindenkit 2019. január 12-én, szombatra a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára élményekben és kiváló hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra. A program reggel fél 7-kor kezdődik. A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyt ne hagyjuk otthon. Sütemény, pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.
  4. KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL: február 1. péntek este 18 órakor kezdődik az Ipari Iskola tornatermében. Megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc, jó hangulat várja az érdeklődőket, valamint Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

 

H  E  T  I  M  I  S  E  S  Z  Á  N  D  É  K  O  K

29. SZOMBAT

Becket Szent Tamás püspök és egyháztanító. e

18˚˚ Elhunyt István testvérért
30. VASÁRNAP

SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

9˚˚

11˚˚

 

18˚˚

Élő és elhunyt családtagokért

Elhunyt András, elhunyt Annamária, és elhunyt Szülőkért

Elhunyt Dezső és elhunyt Etelka szülőkért

László és Aranka testvérekért

31. HÉTFŐ

Szent I. Szilveszter pápa. e

18˚˚ ÉV VÉGI HÁLADÁS

†Ágnes †Éva †Évi és †Irma

1. KEDD

SZŰZ MÁRIA ISTEN ANYJA (ÚJÉV)

Főünnep.

9˚˚

11˚˚

18˚˚

Elhunyt Fülöp

Élő Margit édesanyáért nagymamáért

 

2. SZERDA Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely, püspök és egyháztanítók. e 7˚˚ Rózsafüzér Társulat élő és elhunyt tagjaiért
3. CSÜTÖRTÖK

Köznap, Jézus Szent Neve. e

 

7˚˚

18 ˚˚

Segítő Szűzanya tiszteletére

S Z E N T S É G I M Á D Á S

4. PÉNTEK Köznap, vízkereszt után.

 

7˚˚ Tisztítótűzben szenvedő lelkekért
5. SZOMBAT Köznap, vízkereszt után.

 

18˚˚ Elhunyt Szülőkért, †József és †Irma
6. VASÁRNAP URUNK MEGJELENÉSE (Vízkereszt), Ünnep 9˚˚

11˚˚

18˚˚

Elhunyt Ferenc és elhunyt Anna

Elhunyt Magdolna

Édesapa felgyógyulásáéért

 

 

Comments are closed.