Szent Család Vasárnapja

SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

HONLAPUNK: reginamundiplebania.hu

2017.December 31.                     liturgikus szín: fehér                       I. zsoltárhét

H I R D E T É S

1. December 31-én, Vasárnap Te Deum este 6 órakor Hálaadó Szentmisét tartunk, az egész év Isteni kegyelmeiért.

2. 2018. Január 1. Hétfőn Vasárnapi miserend 9˚˚ 11˚˚ 18˚˚, Szűz Mária Isten Anyja kötelező főünnep egyházunkban.

3. ELSŐ HÉT: Szerdán reggel 7 órakor a rózsafüzér társulat szentmiséje és titokcsere lesz. Csütörtökön este 6 órakor szentségimádást tartunk. Pénteken reggel a 7 órás szentmise előtt gyónási lehetőség az elsőpéntekesek számára.

4. VÍZKERESZT ÜNNEPE: Szombaton az esti 6 órás, szentmise keretén belül végezzük el, a hagyományos víz megáldást (vízszentelési) szertartást.

5. Megjelent az új 2018-as INTENCIÓS KÖNYV, a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani. Kérném azokat, akik még nem fizették be a 2017-es Évre vonatkozóan az egyházközségi hozzájárulásukat, tegyék meg mihamarabb az elkövetkezendő időben.

H E T I       M I S E S Z Á N D É K O K

30. SZOMBAT 18˚˚ †Dezső, †Etelka és †László és †Aranka
31. SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

I. Zsoltárhét

TE DEUM Hálaadó Szentmise

Élő és Elhunyt Családtagok

Élő és Elhunyt Családtagokért

Regina Mundi Hívő Közösségéért

2018. ÚJÉV 1. HÉTFŐ SZŰZ MÁRIA ISTEN ANYJA. Főünnep.

Élő Violáért és Családjáért

Élő Margit Édesanyáért

Elhunyt Fülöpért

2. KEDD Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely püspök és egyháztanító. E 7˚˚ Elhunyt Teréz Édesanya Nagyszülőért
3. SZERDA Köznap. 7˚˚

Rózsafüzér Társulat Élő és Elhunyt Tagjaiért

TEMETÉS: Tóth †JÓZSEF

Vámos úti temető urnás

4. CSÜTÖRTÖK Köznap. 7˚˚ Kovács Család Élő és Elhunyt Tagjaiért
5. PÉNTEK Köznap.

Elhunyt Imre Édesapa Nagyszülőért

Szilágyi Iskolai Mise

6. SZOMBAT URUNK MEGJELENÉSE VÍZKERESZT. Főünnep.

Elhunyt József Édesapáért

7. VASÁRNAP URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE. Ünnep