Nagyböjt 4. vasárnapja

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA

2018. Március 11. Vasárnap.               liturgikus szín: lila                           IV. Zsoltárhét

1. NAGYBÖJT: Minden péntekjén keresztúti imádságot végzünk a templomban este 6 órakor.
  2. NAGYBÖJTI TARTÓS ÉLELMISZER GYÜJTÉS: 2018. március 10-11-én, szombaton és vasárnap.
  3. JÖVŐ SZOMBATON ÉS VASÁRNAP: Országos Gyűjtés a szentföldi szenthelyek javára, kérném a kedves testvérek nagylelkű pénzbeli hozzájárulását.
  4. BOLDOGEMLÉKŰ BRENER JÁNOS vértanú áldozó pap Boldogáavatására 2018. Május 1-én, kerül sor a Szombathelyi Székesegyház előtti téren. 11˚˚Ünnepi szentmise, Főcelebráns: Mons. Angelo Amato bíboros, a Szentté avatási Ügyek Kongregációja prefektusa. Szentbeszédet mondja: Erdő Péter, bíboros, prímás, esztergomi-budapesti érsek. Plébánián buszt indít jelentkezni, lehet a sekrestyében és a plébánián a busz költség oda vissza 5.000 Ft.
  5. SZENTFÖLDI ZARÁNDOKLATOT indít Egyházközségünk 2018. Október 12-18-ig. Érdeklődni és jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánia hivatalban a plébánosnál.

H E T I     M I S E S Z Á N D É K O K

10. SZOMBAT Köznap. 18˚˚ †Imre és †Mária Szülőkért és †Nagyszülőkért