NAGYBÖJT 3. VASÁRNAPJA

1. Március 24. Vasárnap           liturgikus szín: lila             III. Zsoltárhét
  1. SZENTMISE IDÖPONT VÁLTOZÁS A HÉTEN: Hétfőtől-péntekig nem reggel 7 órakor, hanem este 6 órakor vannak a szentmisék.
  2. KERESZTÚT: Pénteken este fél 6-kor keresztúti imádságot végzünk itt a templomban, 6 órakor szentmisén lehet részt venni.
  3. NAGYBÖJTI TARTÓS ÉLELMISZER GYÜJTÉS: Jövő szombaton és vasárnap tisztelettel és szeretettel várjuk a kedves testvérek tartós élelmiszer felajánlásait, a rászorulók megsegítésére.
  4. KÉPESLAPOK: Nagy választékban húsvéti képeslapok kaphatok a sekrestyében.
  5. EGYHÁZKÖZSSÉGI ZARÁNDOKLAT: április 29- 30. Hétfő- Kedd. Pécs – Máriagyűd – Siklós – Püspökszentlászló. Zarándoklat költsége 20.000 Ft. Jelentkezni lehet a plébánián illetve a templom sekrestyéjében.
  6.  EGYHÁZKÖZSSÉGI SZENTFÖLDI ZARÁNDOKÚT: szeptember 16- 22. Irányár: 365.000 Ft. Jelentkezés: 50.000 Ft/fő előleggel. Jelentkezni lehet a Regina Mundi Plébánián, és a templom sekrestyéjében, a plébánosnál.

H  E  T  I  M  I  S  E  S  Z  Á  N  D  É  K  O  K

23. SZOMBAT Köznap. 18˚˚ †Szülőkért: †Mária és †Imre. †Nagyszülőkért: †Teréz és †Antal, †Jolán és †Ferenc
24. VASÁRNAP

NAGYBÖJT 3. VASÁRNAPJA