Nagyböjt 2. vasárnapja

NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

2018. Február 25. Vasárnap.               liturgikus szín: lila                            II. Zsoltárhét

1. NAGYBÖJT: Minden péntekjén keresztúti imádságot végzünk a templomban este 6 órakor.

2. EZEN A HÉTVÉGÉN: Országos gyűjtés a katolikus iskolák javára. Kérném a kedves testvérek nagylelkű anyagi hozzájárulását, a szentmiséken, a hét végi persely bevételt erre a célra gyűjtjük és továbbítjuk az érsekségre.

3. ELSŐHÉT: Csütörtökön este 6 órakor szentségimádást tartunk a templomban, első péntek reggel fél 7-kor, gyónási lehetőség.

4. NAGYBÖJTI TARTÓS ÉLELMISZER GYŰJTÉS: 2018. március 11-12-én, szombaton és vasárnap.

5. BOLDOG EMLÉKŰ BRENER JÁNOS vértanú áldozó pap Boldoggá vatására 2018. Május 1-én, kerül sor a Szombathelyi Székesegyház előtti téren. 11˚˚Ünnepi szentmise, Főcelebráns: Mons. Angelo Amato bíboros, a Szentté avatási Ügyek Kongregációja prefektusa. Szentbeszédet mondja: Erdő Péter, bíboros, prímás, esztergomi-budapesti érsek. Plébánián buszt indít jelentkezni, lehet a sekrestyében és a plébánián a busz költség oda vissza 5.000 Ft.

6. SZENTFÖLDI ZARÁNDOKLATOT indít Egyházközségünk 2018. Október 12-18-ig. Érdeklődni és jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánia hivatalban a plébánosnál.

H E T I      M I S E S Z Á N D É K O K

24. SZOMBAT

Szent Mátyás apostol ünnepe.

18˚˚ Elhunyt Teréz Édesanyáért
25. NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA