KARÁCSONY UTÁNI 2.VASÁRNAP

1. Január 5. liturgikus szín: fehér        I. zsoltárhét

HIRDETÉS:

Megjelent az új 2020-es INTENCIÓS KÖNYV a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.

„EGY JÓ DISZNÓTOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ Címmel invitálok mindenkit 2020. Január 11-én, szombaton a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára, élményekben és hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra. A program reggel 7-kor, kezdődik. A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyt ne hagyjuk otthon. Sütemény pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.

KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL: 2020. február 14. péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H E T I M I S E S Z Á N D É K O K

4. SZOMBAT Köznap, Vízkereszt előtt 18˚˚ élő Édesanya testi-lelki gyógyulásáéért
5. JANUÁR

KARÁCSONY UTÁNI 2. VASÁRNAP