HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

1. Május 17.           liturgikus szín: fehér               I. zsoltárhét

A Kormány megkezdte a járványügyi rendelkezések országos enyhítését. Ez lehetőséget ad arra, hogy május 18. napjától a hétköznapi szentmisék hívek részvételével való templomi bemutatására. A vasárnapi szentmisék bemutatásával kapcsolatban a járványügyi helyzet figyelembevételével  a Veszprémi Főegyházmegye által kiadott érseki rendeletek még életben vannak. A hétköznapi szentmisék nem jelentenek olyan hívő létszámú közösség templomi egybegyűlését, ami veszélyeztetné a jelenlévők egészségét.  A hétköznapi reggel 7 órás szentmisén való részvétel biztosítani tudja a hívek fokozatos lelki visszatérését a templomba és a hívő közösségbe. Lehetőséget ad arra, hogy megtanuljuk a szeretetteljes keresztény viselkedést a templomi szertartásokon a járványügyi helyzetben is. Figyelemmel követjük a Magyarországi járványügyi helyzetet és a kormány által kiadott rendelkezéseket, maradéktalanul betartjuk. A Veszprémi Főegyházmegyében Dr. Udvardi György érsek hivatalos rendelkezései számunkra elfogadottak és kötelező érvényűek.

A Plébániairoda kedden és csütörtökön délelőtt 9-12 óráig tart nyitva.

Elérhetőség: 06/20/823-2674, plebania@reginamundiplebania.hu,

8200 Veszprém, Dózsa Gy. u. 9.

A vonalas telefonszám helyet a fenti mobil számot használjuk!

H E T I M I S E S Z Á N D É K O K

16. SZOMBAT Köznap, Nepomuki Szent János áldozópap és vértanú. e 18˚˚ elhunyt Szülőkért †Ilona és †József
17. HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

II. Zsoltárhét