ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

1. Február 17. Vasárnap liturgikus szín: zöld           II. Zsoltárhét

SZENTMISE IDŐPONT VÁLTOZÁS A HÉTEN, szerdán, csütörtökön és pénteken nem reggel, hanem este 6 órakor vannak a szentmisék.

JÖVŐ HÉTVÉGÉN ORSZÁGOS GYŰJTÉS LESZ a katolikus iskolák javára, kérnénk a kedves testvérek nagylelkű pénzbeli hozzájárulását, a gyűjtéshez.

SZENTFÖLDI körutazás HALADÓKNAK Utazási időpont: 2019. szeptember 16- 22. Irányár: 365.000 Ft. Jelentkezés: 50.000 Ft/fő előleggel.  Jelentkezni lehet a Regina Mundi Plébánián, és a templom sekrestyéjében, a plébánosnál.

H  E  T  I  M  I  S  E  S  Z  Á  N  D  É  K  O  K

16. SZOMBAT Köznap, az éhezőkért 18˚˚ Elhunyt családtagokért
17. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP