ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP

2020. Február 9.        liturgikus szín: zöld             IV. zsoltárhét

BETEGEK KENETÉNEK FELVÉTELE, a BETEGEK VILÁGNAPJÁHOZ KAPCSOLÓDÓAN: Nálunk 2020. február 9-én, a vasárnap délelőtt 11 órai szentmise keretében szolgáltatjuk ki. Kérnénk, mindazokat a kik a szentséghez járulnak, előtte iratkozzanak fel a sekrestyében.

EGYHÁZKÖZSSÉGI KÉPVISELŐ-TESTÜLETI GYŰLÉS: 2020. Február 13-án, csütörtökön fél 6-kor, a plébánia közösségházában. Téma: A 2019-2020-as zárszámadás és költségvetés megtárgyalása.

KATOLIKUS FARSANGI BATYÚS BÁL.: 2020. Február 14. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

SZENTMISE IDŐPONT VÁLTOZÁS: 2020. február 17-21-ig a hétfőtől-péntekig a szentmisék nem reggel 7 órakor, hanem este 6 órakor kezdődnek.

H E T I M I S E S Z Á N D É K O K

8. SZOMBAT Köznap, Szent Jeromos és Bakhita Szent Jozefina szűz emléknapja. 18˚˚ élő Családtagokért és elhunyt László, elhunyt Aranka testvérekért
9. VASÁRNAP IV. Zsoltárhét

ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP