ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

2018. Január 21. Vasárnap.              liturgikus szín: zöld                            III. Zsoltárhét

1.ÖKUMENIKUS IMAHÉT VESZPRÉM VÁROSÁBAN: Jan. 24. (szerda), 17 óra: Helyszín:  Regina Mundi templom, igét hirdet: Isó Zoltán evangélikus lelkész.

2.GYÁSZ HIRDETÉS: Szomorú szívvel, de Isten akaratában megnyugodva tudatjuk mindenkivel, hogy 2018. január 8-án, életének 92., szerzetességének 75. évében elhunyt Pollmann Anna Apollónia CJ nővér, aki 86 éves koráig szolgálta a Regina Mundi plébániát. Élete utolsó öt évét a rend zugligeti otthonában töltötte. 2018. január 26-án, 14˚˚ órakor, szentmise lesz a Regina Mundi Plébánia Templomban, temetési szertartása az alsóvárosi temetőben délután 15 órakor lesz, urnáját az Angol Kisasszonyok Kriptájában helyezik örök nyugalomra.

3.KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL.: 2017. Január 26. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H E T I     M I S E S Z Á N D É K O K

20. SZOMBAT Köznap, Boldog Özséb áldozópap. e 18˚˚ Elhunyt Dezső Édesapáért
21. ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

Élő Sára és Családjáért

Ad. Int. Ord.

Élő Katalin és élő Családtagjaiért

22. HÉTFŐ Köznap, Szent Vince diakónus és vértanú. e 7˚˚ Elhunyt István Édesapáért
23. KEDD Köznap, a keresztények egységéért. 7˚˚

Elhunyt István és Elhunyt Erzsébet Szülőkért

TEMETÉS: Pekárdy Endréné sz:

Német †ANNA Vámos úti temető urnás

24. SZERDA Köznap, Szalézi Szent Ferenc püspök és egyháztanító. e 7˚˚

Hálából a Szentlélek Segítségéért

ÖKUMENIKUS IMAÓRA

25. CSÜTÖRTÖK Köznap, Szent Pál apostol megtérése, Pál fordulása. ünnep 7˚˚
26. PÉNTEK Köznap, Szent Timóteus és Szent Titusz püspök. e 7˚˚

Élő Klára és Családjáért

GYÁSZMISE: Dr. Kátai Gyuláné sz:

Éder †LIVIA

TEMETÉSE: Vámos úti temető urnás

GYÁSZM: Pollmann Anna †APOLLÓNIA CJ.

TEMETÉSE: Alsóvárosi temető urnás

27. SZOMBAT Köznap, Merici Szent Angéla szűz. e. e 18˚˚ Elhunyt József Édesapa