Évközi 2. vasárnap

 

ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

 

2018. Január 14. Vasárnap.              liturgikus szín: zöld                             II. Zsoltárhét  

 

Megjelent az új 2018-es INTENCIÓS KÖNYV a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.

1.ÖKUMENIKUS IMAHÉT VESZPRÉM VÁROSÁBAN: Jan. 24. (szerda), 17 óra: Helyszín:  Regina Mundi templom, igét hirdet: Isó Zoltán evangélikus lelkész.

2.GYÁSZ HIRDETÉS: Szomorú szívvel, de Isten akaratában megnyugodva tudatjuk mindenkivel, hogy 2018. január 8-án, életének 92., szerzetességének 75. évében elhunyt Pollmann Anna Apollónia CJ nővér, aki 86 éves koráig szolgálta a Regina Mundi plébániát. Élete utolsó öt évét a rend zugligeti otthonában töltötte. 2018. január 26-án, szentmise lesz a Regina Mundi Plébánia Templomban, temetési szertartása az alsóvárosi temetőben délután 15 órakor lesz, urnáját az Angol Kisasszonyok Kriptájában helyezik el.

3.KATOLIKUS FARSANGI BATYUS BÁL.: 2017. Január 26. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H E T I     M I S E S Z Á N D É K O K

13. SZOMBAT Köznap, Szent Hiláriusz (Vidor) püspök és egyháztanító. e 18˚˚ Elhunyt Szülőkért és Elhunyt Istvánért
14. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

 

9˚˚

11˚˚

18˚˚

Elhunyt Szülőkért, †Erzsébet és †Vince

Elhunyt †Annamária †Szilvia és †Géza

Pro Populo

15. HÉTFŐ Köznap, Remete szent Pál. e 7˚˚ Élő és Elhunyt Családtagokért
16. KEDD Köznap, a szerzetesi hivatásokért. 7˚˚ Elhunyt Imre Édesapáért Nagyszülőért
17. SZERDA Köznap, Szent Antal Apát. e 7˚˚ Elhunyt Dezső Édesapáért
18. CSÜTÖRTÖK Köznap,

Árpád-házi Szent Margit szűz. ünnepe

7˚˚ Élő Családtagokért
19. PÉNTEK Köznap, a szerzetesekért 7˚˚ Élő Édesanyáért
20. SZOMBAT Köznap, Boldog Özséb áldozópap. e 18˚˚ Elhunyt Dezső Édesapáért
21. ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

 

9˚˚

11˚˚

18˚˚

Élő Sára és Családjáért

Ad. Int. Ord.

Élő Katalin és élő Családtagjaiért

 

Comments are closed.