Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

„EGY JÓ DISZNÓ TOROS A VÁROS KÖZEPÉN“

január 12 @ 06:30 - 18:00

„EGY JÓ DISZNÓ TOROS A VÁROS KÖZEPÉN“ címmel

invitálok mindenkit

2019. január 12-én, szombatra

a Regina Mundi Plébánia közösségházába és udvarára

élményekben és kiváló hangulatban nem szűkölködő disznóvágásra.

A program reggel fél 7-kor kezdődik.

A jó hangulatot előre vételező szívet-testet melengető, népi kulacsban rejlő folyékony aranyt ne hagyjuk otthon.

Sütemény, pogácsa felajánlásokat szívesen várunk.

2018-as disznóvágás élménybeszámolója:

“Csípős hideget hozott az idei egyházközségi disznóvágás, belső fűtést kellett alkalmaznunk, hogy bírjuk az iramot.

Ismét két disznó érkezett a Regina Mundi-plébánia udvarára, és ez a tapasztalt, hozzáértő böllért és számos lelkes segítőt kitartó munkára inspirálta.

Hamarosan gőzölgő kondérokban főtt, és serpenyőkben sült a hús, szalonna, tepertő, és buzgón töltötték a kolbászokat, hurkákat. Kíváncsi kóstolókból sem volt hiány. Az arcokról elégedettség sugárzott, úgy tűnt, mindenki kiváló munkát végzett.

A jó hangulathoz az idén is hozzájárult a harmonikaszó, egyesek még táncra is perdültek!

Köszönjük plébános atyánknak, hogy az idén is lehetővé tette a jó hangulatú disznóvágást és disznótort, valamint a segítő kezeknek az alapos, minőségi munkát!”

Demény Anna

Dátum: