URUNK MEGKERESZTELKEDÉSÉNEK ÜNNEPE

1. Január 12.        liturgikus szín: fehér              I. zsoltárhét

HIRDETÉS:

Megjelent az új 2020-es INTENCIÓS KÖNYV a sekrestyében és a plébánián élőkért és elhunytakért szentmisét lehet felajánlani.

LELKIGYAKORLAT (TRIDUM) a veszprémi ÁRPÁD-HÁZI SZENT MARGIT TEMPOLOMBAN: 2020. január16-17-18. este 18 órakor kezdődik a lelkigyakorlatos szentmise. A lelkigyakorlatot vezeti fr. Barsi Balázs OFM. ferences atya.

ÖKUMENIKUS IMAHÉT VÁROSUNKBAN.:

1. január 19. vasárnap, 17 óra 2.január 20. hétfő, 17 óra

Szent Mihály Bazilika Főszékesegyház                   Református újtemplom

Steinbach József református püspök                       Dr. Márfi Gyula érsek

3.január 21. kedd, 17 óra                                     4.január 22. szerda, 17 óra

Magyarok Nagyasszonya templom                         Árpád-házi Szent Margit templom

Isó Zoltán evangélikus lelkész                      Závodi Zsuzsanna református lelkész

5.január 23. csütörtök, 17 óra                             6.január 24. péntek, 17 óra

Evangélikus templom                                             Ferences templom (vár)

Stadler László Dezső plébános                     Niederhoffer Zoltán református lelkész

7.január 25. szombat, 17 óra                               8.január 26.vasárnap 17 óra

Regina Mundi templom                                          Református Nagytemplom

Dr. Janka Ferenc görög-katolikus parókus             Dr. Takáts István ált. érseki helynök

KATOLIKUS FARSANGI BATYÚS BÁL.: 2020. Február 14. Péntek este 18 órakor kezdődik, az Ipari Iskola tornatermében, megközelíthető az iskola főbejárata a porta felől. Belépő díj nincs, önkéntes felajánlást szívesen várunk, ez azért fontos, hiszen vannak költségei a bálnak. Élő zene és tánc jó hangulat várja az érdeklődőket, Szalai Balázs énekes-zenész szórakoztatja a nagyérdemű közönséget.

H E T I M I S E S Z Á N D É K O K

11. SZOMBAT Köznap, vízkereszt után 18˚˚ Ildikó testi-lelki gyógyulásáéért